Środa, 2018-06-20

Imieniny: Bogny, Rafaeli
Jesteś tutaj: Start / SKO

SKO

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole już od dawna. Członkami SKO są wszyscy uczniowie klas I – VI. Opiekunem SKO jest Małgorzata Gierlicka-Czerkies. Szkolna Kasa Oszczędności działa pod patronatem Podkarpackiego Banku spółdzielczego w Sanoku oddział Zarszyn. Tam przekazywane są zaoszczędzone pieniądze. Indywidualne wpłaty rejestrowane są w książeczce, które uczniowie otrzymują podczas uroczystego pasowania pierwszoklasistów. Bank zawsze pamięta o naszych małych podopiecznych i obdarowuje ich w nagrodę za systematyczne oszczędzanie miłymi upominkami, które są wręczane najlepiej oszczędzającym oraz zwycięzcom w organizowanych konkursach.

DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO

2016-11-07

W miesiącu październiku uczniowie naszej szkoły propagowali ideę oszczędzania poprzez wykonanie w klasach gazetek tematycznych.

Więcej o: DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO

REGULAMIN KONKURSU "HISTORIA PIENIĄDZA"

2016-04-18

Regulamin szkolnego konkursu SKO na prezentację multimedialną

„Historia pieniądza”

Cele konkursu:

propagowanie wśród uczniów członkostwa w SKO;

• upowszechnianie systematycznego oszczędzania i racjonalnego gospodarowania pieniędzmi;
  • popularyzowanie wiedzy o działalności banków
  • motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informacyjnej.

Organizator:

Organizatorem konkursu jest Szkolna Kasa Oszczędności  działająca przy Szkole Podstawowej w Pielni.
Organizacją konkursu zajmuje się i informacji udziela: Małgorzata Gierlicka-Czerkies.

Uczestnicy konkursu: Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV - VII

Sposób przygotowania prac:

1. Prezentacja powinna być stworzona za pomocą programu Microsoft Power Point lub innego do tworzenia prezentacji multimedialnej.
  2. Prezentacja musi składać się z 12 slajdów (musi zawierać slajd tytułowy i slajd końcowy z imieniem i nazwiskiem autora).
  3. Praca powinna zawierać treści zgodne z założonym tematem. Treść powinna być zilustrowana odpowiednimi zdjęciami, rysunkami.
  4. Zadanie konkursowe powinno być efektem samodzielnej pracy ucznia.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres szkolapielnia@wp.pl.

Każdy uczestnik może być autorem tylko jednej pracy konkursowej.

Praca konkursowa nie może być wcześniej publikowana i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich.

Zasady oceny przygotowanych prac:

• Prace zostaną zaprezentowane na szkolnej stronie sppielnia.szkolnastrona.pl po upływie terminu nadsyłania.
  • Następnie głosowanie uczniów na stronie szkoły  wytypuje 3 prace, które zostaną nagrodzone.
  • Biorący udział w głosowaniu mają możliwość oddania głosu tylko na 1 pracę konkursową.

Głosować można od 19. 02 do 28.02. 2018r.

Termin nadsyłania prac:  16 luty 2018r.

Więcej o: REGULAMIN KONKURSU "HISTORIA PIENIĄDZA"

PLAN PRACY SKO

2016-04-18