Wtorek, 2017-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji
Jesteś tutaj: Start / SKO

SKO

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole już od dawna. Członkami SKO są wszyscy uczniowie klas I – VI. Opiekunem SKO jest Małgorzata Gierlicka-Czerkies. Szkolna Kasa Oszczędności działa pod patronatem Podkarpackiego Banku spółdzielczego w Sanoku oddział Zarszyn. Tam przekazywane są zaoszczędzone pieniądze. Indywidualne wpłaty rejestrowane są w książeczce, które uczniowie otrzymują podczas uroczystego pasowania pierwszoklasistów. Bank zawsze pamięta o naszych małych podopiecznych i obdarowuje ich w nagrodę za systematyczne oszczędzanie miłymi upominkami, które są wręczane najlepiej oszczędzającym oraz zwycięzcom w organizowanych konkursach.

DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO

2016-11-07

W miesiącu październiku uczniowie naszej szkoły propagowali ideę oszczędzania poprzez wykonanie w klasach gazetek tematycznych.

Więcej o: DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO

2016-04-18