Piątek, 2018-09-21

20 WRZEŚNIA 2018 r. O GODZINIE 16.30

DYWIZJON 303

2018-09-19

18 września uczniowie naszej szkoły udali się do Sanockiego Domu Kultury, gdzie obejrzeli film pt. „Dywizjon 303”. Obraz opowiadający o bohaterskiej postawie polskich lotników podczas bitwy o Anglię wywarł ogromne wrażenia na widzach. Uczniom najbardziej podobały się sceny przedstawiające walki myśliwców w przestworzach. Doskonałe efekty specjalne sprawiły, że odbiorca mógł się niemal poczuć jak jeden z walczących pilotów. Film, ukazujący patriotyzm i odwagę Polaków podczas przełomowego momentu w historii II wojny światowej, z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów.

UWAGA !!!!

2018-09-10

Od września w szkole dyżur pełni psycholog szkolny – mgr Justyna Haduch

Psycholog w trakcie dyżuru prowadzi konsultacje indywidualne dla uczniów, spotkania z rodzicami, zajęcia psychoedukacyjne w klasach –
zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. Do psychologa może zgłosić się uczeń:

• kiedy potrzebuje pomocy lub wsparcia;

• chciałby porozmawiać o swoich trudnościach, o relacjach z rówieśnikami, emocjach;

• w każdej sprawie, która jest dla niego ważna.

Zapraszamy także rodziców, którzy niepokoją się o swoje dziecko lub zauważają u niego trudności.

Dyżur psychologa szkolnego:

• czwartek: 11.30 – 12.30

• piątek: 11.30 – 12.30

NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

2018-09-04

3 września to dzień, w którym cała społeczność szkolna powitała nowy rok szkolny 2018/2019.

Po Mszy Świętej odprawionej w naszym Kościele Parafialnym wszyscy spotkaliśmy się w budynku naszej szkoły. Głos zabrała pani Dyrektor Anna Rysz. Powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły, życząc im dobrego roku pełnego sukcesów w pracy i w nauce.

Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.