Konkurs KRUS

12 grudnia przedstawiciele naszej szkoły (Bartłomiej Bednarczyk, Mirosław Mazur i Maja Sokołowska) wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez KRUS Placówkę Terenową w Sanoku pod hasłem „Zasady bezpieczeństwa znamy – wypadkom na wsi przeciwdziałamy”.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej w Zarszynie. Dzieci najpierw obejrzały prezentację o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym,
a następnie wzięły udział w teście. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez strażaka.

Grupa z naszej szkoły świetnie poradziła sobie z testem. Najlepiej wypadł Bartłomiej Bednarczyk, który zdobył 14 na 15 możliwych punktów i otrzymał wyróżnienie. Na konkursie panowała bardzo miła atmosfera, a uczniowie wiele się nauczyli. Wszyscy uczestnicy dostali drobne nagrody rzeczowe.

Bartkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.