SPOTKANIE Z POLICJANTEM

12 czerwca  2018 r. uczniowie naszej szkoły spotkali się  z policjantem. Poruszył on  tematykę związaną z odpowiedzialnością karną, jaką mogą ponieść nieletni za swoje czyny, bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w szkole oraz wszelkiego rodzaju zagrożeń wynikających z nieodpowiedzialnego zachowania, jak również profilaktykę uzależnień. Policjant wyjaśnił również co to są dopalacze, dlaczego są szkodliwe dla człowieka i jakie konsekwencje prawne mogą być w związku z posiadaniem przez młodego człowieka środków psychotropowych. Prowadzący pogadankę uświadomił uczniom, że mają prawo czuć się bezpiecznie. Na co dzień mogą liczyć na pomoc ludzi i organizacji, które są do tego powołane.12 czerwca uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantem, który przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa w szkole, w domu oraz w czasie abliżających się wakacji.