KONKURS WIELKANOCNY

Gminny Ośrodek Kultury w Zarszynie z/s w Nowosielcach serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „STROIK WIELKANOCNY”. Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt, stworzenie okazji do indywidualnej działalności artystycznej oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego wykonywania stroików, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci, młodzieży i dorosłych jak również popularyzowanie różnorodnych form plastycznych. Konkurs kierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy w kategoriach wiekowych:
Kat. I - uczniowie kl. 1-4
Kat. II - uczniowie kl. 5-8
Kat. III - młodzież i dorośli
Technika prac: dowolna
Format pracy: przestrzenna
Praca może mieć charakter indywidualny lub grupowy. Prace należy dostarczać do dnia 24.03.2021r. na adres siedziby:
GOK w Zarszynie z/s w Nowosielcach,
ul. Św. Floriana 2,
38-530 Zarszyn,
gok@zarszyn.pl.
Zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie i terminie ich wręczenia. Wszystkie prace biorące udział w konkursie pozostaną własnością organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji. Informacja na temat konkursu tel.: 13 33 30 002, 697 710 011.
Zgłoszenie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na postanowienia niniejszego regulaminu, zgody do przetwarzania danych osobowych w celu promocji Organizatora oraz zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników konkursu do celów promocyjnych Organizatora.
Apel do Rodziców: Prosimy nie wykonywać prac za dzieci! Zachęcamy do zgłoszenia swojej pracy w kat. dorośli.
Więcej szczegółów dot. konkursu znajduje się na stronie internetowej www.gok.zarszyn.pl

oraz w Regulaminie Konkursu.
Zachęcamy do udziału:)